Dordogne: Direct boeken (ref: 70407952)

Vakantiehuis voor 8 personen te huur in Souillac, Lot, Midi Pyreneeën, Frankrijk

€877 - €1.812 / week

Type Vakantiehuis
Personen 8
Slaapkamers 4
Badkamers 3
Vaatwas Ja
Internetverbinding - WIFI Ja
Televisie Ja

Beschikbaarheid

Klik op de gewenste aankomstdatum in bovenstaande kalender en selecteer uw verblijfsduur. U kunt direct online boeken.

Prijzen

Selecteer de datums

Beschrijving Vakantiehuis in Lot

Vakantiehuis, Dordogne gelegen in het oord Souillac is het ideale vakantieverblijf voor maximum 8 personen.

Dordogne heeft een totale oppervlakte van 92m². Geniet in alle rust van de prachtige regio; Lot.

Het aantal slaapkamers voor Vakantiehuis Dordogne is vastgesteld op 4. Het aantal badkamers is vastgesteld op 3. Dordogne biedt verschillende faciliteiten aan zoals: Vaatwas, Internetverbinding - WIFI, Televisie, Tuin.

Wenst u meer informatie over Vakantiehuis Dordogne? Neem dan snel contact op met de eigenaar.

Omschrijving Faciliteiten

"Dordogne", chalet 5-kamers 92 m2 op 2 verdiepingen. Comfortabel ingericht: groot, open woon-/eetkamer met Sat-TV (Flatscreen TV), CD-speler en DVD. Uitgang naar het terras. 1 groot kamer met 1 2-pers bed (160 cm), douche/WC. Open keuken (4-pits kookplaat, oven, afwasmachine, magnetron, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Bovenverdieping: 1 kamer met afgeschuinde daken met 1 2-pers bed. Uitgang naar het balkon. 2 kamers, elke kamer heeft 2 bedden. Bad/WC. Elektrische verwarming. Klein balkon, terras. Terrasmeubelen. Ter beschikking: wasmachine, telefoon, kinderstoel, kinderbed. Internet (Internet (WiFi), gratis). Parkeerplaats. Geschikt voor families. Maximaal 1 klein huisdier/hond toegestaan.

Beschrijving van de plaats

De "Souillac Country Club" bevat 90 chalets verdeeld in verschillende groepen direct gelegen op het 18-holes golfterrein. In de residentie bevinden zich 9 verwarmde en omheinde zwembaden, verdeeld over het terrein. Groot, kindvriendelijk, gezellig landgoed "Souillac Golf Country Club". 75 huizen in de woning. Buiten de plaats, 8 km van het centrum van Souillac, te midden van groen, aan de golfbaan. Voor medegebruik: terrein 60 ha, park met gazon en bomen, 9 zwembaden (01.05.-15.09.). Kinderzwembad, tennisbaan (extra), kinderspeelplaats. In het complex: receptie, restaurant, bar, internetaansluiting, trampoline, droger (voor medegebruik, extra). Broodjesservice en ontbijt op verzoek op aanvraag (extra). Parkeerplaats op het terrein. Winkel 8 km, levensmiddelenwinkel 8 km, supermarkt 8 km, restaurant 8 km, station "Souillac" 8 km, park "Quercyland" 10 km. Golfterrein (18 holes), midgetgolf 5 km, manege 5 km. Attracties in de buurt: Fzstival de jazz Sim Copans, Musée des Automates, Distillerie Louis Roque, Club Hippique Souillagais, Brives 37 km, Cahors 63 km. Wandelgebied, La ville aux 7 viaducs. Let op: auto noodzakelijk. Animatie in het hoogseizoen. Geschikt voor families, baby uitrusting op aanvraag (incl.). De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. De brochurefoto is slechts een voorbeeld. Bij deze accommodatie zijn meer vergelijkbare woningen te huur. 20% Korting op de green fee.

Aantal kamers

4 kamers

Faciliteiten

Keuken & Berging
  • Vaatwas
  • Oven
  • Microgolfoven
  • Wasmachine

Kinderen
  • Kinderzwembad

Tuin
  • Terras
  • Speeltuin in tuin
  • Tennisplein
  • Tuin
  • Balkon

Tv, Entertainment & Games
  • Internetverbinding - WIFI
  • Televisie
  • CD & DVD-speler

Welness & Zwembad
  • Gedeeld zwembad

Diensten
  • Mountainbikeverhuur

Ligging

Inlichtingen

Vragen? Bel Matthias.

Bel ☎ +32 (0)476 57.43.85 of stuur mij een mail via het contactformulier.

Uw voordeel

100% veilig boeken
24/7 support
Gecontroleerde accommodatie

Direct online boeken?

Klik op onderstaande button om de beschikbaarheid te bekijken en klik op de gewenste aankomst- en vertrekdata in de kalender.

Beschikbaarheid en boeken